Sıkça Sorulan Sorular

Green Card hakkında sıkça sorulan sorulardan bazılarını sizler için yanıtladık.

Bir başvuru döneminde her bir birey tek başvuru yapabilir.Ancak kazanma şansınızı arttırmak adına eğer evli iseniz hem eşiniz hem kendi adınıza başvuru yapabilirsiniz.Bu sayede eşlerden birinin kazanması durumunda her iki kişi de Green Card imkanlarından faydalanabilmektedir.

Amerikan Hükümeti'nin son aldığı karara göre başvuru yapabilmeniz için mutlaka pasaporta ihtiyacınız vardır.Ancak aile bireyleri için pasaportları olması gerekmez.

Yeşil Kart Başvuru sürecini herhangi bir danışmanlık desteği almadan da yapabilirsiniz.Ancak bu süreç sizin hayatınızı etkilyecek bir süreç olduğu için hataya imkan vermemek adına destek almanız doğru olacaktır.Firmamız bu konuda size profesyonel destek ve devamında danışmanlık hizmeti verebilir.

Amerikan Hükümeti başvuru için herhangi bir ücret almamaktadır.Sizden başvuru ücreti adı altında ücret alanlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.Firmamız da bu konuda sizden danışmanlık ve hizmet bedeli dışında herhangi bir ücret talep etmeden işlemlerinizi yapabilmektedir.

Başvurunuzu size verilen konfirmasyon numarası ile takip etmeniz gerekmektedir.Bu numarayı kaybetmeniz durumunda sonucu öğrenmeniz mümkün olmayacaktır.Green Card Başvuru sonuçları toplu olarak açıklanmamaktadır.

Green Card Başvurusu

Hızlı ve güvenli bir şekilde Green Card başvurusunda bulunabilirsiniz...

BAŞVURU YAP